PP_LOGO_CMYK_BLACK.png

Har du frågor eller vill diskutera upplägg?
Kontakta gärna oss!

Adress

C/O Next Gen Retail Hub

St Paulsgatan 22A

118 48 Stockholm

Sweden

Office

08-6650701

info@peoplepartner.se

CEO Malin Ryfors

malin@peoplepartner.se

+46 733186346

Head of sales and partnerships

Maximilian Melin

maximilian@peoplepartner.se

+46 735289865

COO Kajsa Sterner

kajsa@peoplepartner.se

+46 702759105

Projektledare och bemanningskoordinatorer​

Marelene Färnström

marlene@peoplepartner.se

+46 76866 10 80

Maja Brogårdh

maja@peoplepartner.se

+46 707184084

Melina Jalili

melina@peoplepartner.se

+46 70793 00 20

Jonna Hevosmaa

jonna@peoplepartner.se

+46 701424391