top of page
PP_LOGO_CMYK_BLACK.png

Har du frågor eller vill diskutera upplägg?
Kontakta gärna oss!

Adress

C/O Scrive AB

Grev Turegatan 11A, vån 5

114 46 Stockholm 

Sverige

Office

08-6650701

info@peoplepartner.se

CEO - Malin Ryfors

malin@peoplepartner.se

+46733186346

Sales - Amanda Rönnberg

amanda@peoplepartner.se

+46763379104

COO Kajsa Sterner

kajsa@peoplepartner.se

+46702759105

Projektledare - Evelina Elofsson

evelina@peoplepartner.se

+46708348608

Projektledare Melina Jalili

melina@peoplepartner.se

+46707930020

Projektledare Filippa Grankvist

filippa@peoplepartner.se

+46701424391

Projektkoordinator Emma Lakso

emma@peoplepartner.se

+46708522020

Projektledare (föräldraledighet) - Marlene Färnström 

marlene@peoplepartner.se

+46768661080

bottom of page